Мінімальний страховий стаж у 15 років дає право кожному громадянину розраховувати на державну пенсію по досягненні встановленого законодавством віку. Що робити тим, хто навіть такого стажу не має, іноземцям та особам без громадянства, які проживають в Україні? Вони не отримають навіть мінімальної допомоги від держави?
Відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.
...
Читати далі »
|
Політичні партії посідають особливе місце і відіграють значну роль у суспільно-політичному житті нашої країни, суттєво впливають на формування та діяльність органів державної влади, на економічні, соціальні процеси, суспільні відносини між громадянами.
Право громадян на свободу об’єднання у політичні партії для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів визначається і гарантується Конституцією України та Законом України «Про політичні партії в Україні», який прийнятий 5 квітня 2001 року. Встановлення обмеження цього права допускається відповідно до Конституції України в інтересах національної безпеки та громадського порядку, охорони здоров’я населення а
...
Читати далі »
|
На офіційному веб-сайті Мін'юсту оприлюднюються анкета та методичні рекомендації для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України.
Таке опитування має проводитись неурядовими організаціями, вищими навчальними закладами та іншими установами для збору інформації безпосередньо від осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Російською Федерацією на окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях України.
Ця інформація буде використовуватися Урядовим уповноваженим у справах Європейського суду з прав люд
...
Читати далі »
|
З метою вдосконалення процедури реалізації арештованого державними виконавцями майна, Міністерством юстиції України запроваджено порядок реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів. Ця система покликана спростити доступ громадян до участі у торгах з реалізації арештованого майна, зробити процедуру більш прозорою, та сприяти збільшенню надходження коштів до Державного бюджету України.
Робота системи електронних торгів арештованим майном (далі – СЕТАМ) та порядок реалізації передбачено Наказом Міністерства юстиції України № 656/5 від 16.04.2014 року.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року №710-р «Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 року №332» територію роботи проекту СЕТАМ поширено, зокрема, на Львывську область, у зв’язку з чим, починаючи з 01 вересня 201
...
Читати далі »
| |